Notice: Undefined offset: 2 in /home/u9416016/antalyasutesisatci.com/wp-content/plugins/visitors-online/visitors-online.php on line 425

Notice: Undefined offset: 1 in /home/u9416016/antalyasutesisatci.com/wp-content/plugins/visitors-online/visitors-online.php on line 425
Akseki Su Tesisatçısı | (0537) 022 89 18 | ANTALYA

Akseki Su Tesisatçısı

Akseki Su Tesisatçısı

Su Kaçağı Tespiti, Gider Açma, Tıkanıklık Açma, Vidanjör Hizmeti

Antalya  Su Tesisatçısı olarak, Su Tesisat, Sıhhi Tesisat Kurulumu ve Değişimi, Lavabo Tıkanık Açma,
Klozet Tıkanık Açma, Tuvalet Tıkanık Açma, Su Kaçağı Tespiti, İlaçlı Petek Temizleme, Gider Açma,
 Anahtar Teslimi Tadilat ve Tamirat, Güneş Enerjisi, Hidrofor ve Dinamo,
Pompa, Su Deposu Yapımı ve Kombi Bakımı hizmetlerimiz mevcuttur.
En kısa sürede kaliteli hizmet için bizi tercih edebilirsiniz.
Lavabo Açma, Su Kaçağı Bulma, Musluk Tamiri ve Değişimi,
Tüm Su Tesisat İşleriniz İçin Kapınıza Geliyoruz –
En Uygun Fiyatlarla
Antalya Merkez ve Tüm İlçelerde
Tıkanıklık Açma, Gider Açma ve Su Kaçağı Tespiti 

KAMERA ile KIRMADAN DÖKMEDEN

 

Antalya Kamera ile Su Kaçağı Tespiti

antalya su kaçağı tespiti

Su kaçağı tespitini Termal Cihazlarımız ile kırmadan ve dökmeden yapmaktayız. Böylece çok daha büyük sorunlarla uğraşmadan verilen zararın en aza indirilmesini sağlıyoruz. Sizi fazla tadilat ve onarımdan kurtararak kameralı su kaçağı tespit cihazlarımızla buluyoruz.

Antalya Su Tesisatçısı

Antalya Su tesisatçısı olmak ustalık gerektiren iştir. 2002 yılından bu yana faaliyet göstermekteyiz. Su tesisat alanında sunduğumuz tüm hizmetler 2 yıl garantilidir. Tüm İlçelere servis garantisi vermekteyiz. Sizlere kusursuz hizmeti garantili ve uygun fiyatlarla sunmaktayız.  Su tesisatçılığı yılların deneyimi ve ustalığı ile elde edilir. Kısacası su tesisatı alanında her ne işiniz varsa, Biz sizinle çalışmaya ve hizmet vermeye hazırız. Sizde bizimle çalışmak isterseniz, iletişim numaralarımızdan istediğiniz zaman 7/24 arayabilirsiniz.

antalya pimaş açma

Antalya Pimaş Tıkanıklığı Açma Hizmeti

Pimaş tıkanıklığı sorunu meydana geldiğinde işinin uzmanı pimaş açma firmamızdan tavsiye almanızı tavsiye ediyoruz. Teknik ekibimizde bu iş için özel üretilmiş cihazlar kullanmaktadır. Pimaşa atılan yemek artıkları, yabancı cisimler, peçete, katı atıklar, ve donmuş yağlar zamanla tortu oluşturarak pimaşların tıkanmasına ve kullanmamıza neden olur.  Tüm hizmetlerimiz garantilidir.

Antalya vidanjör

Antalya Robotla Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açmak diğer işlerden daha zahmetli iştir. Lavabo tıkanıklığı ve tuvalet tıkanıklığı, hem bizi hem komşularımızı rahatsız edecek en büyük tesisat sorunlarından birisidir. Pimaş giderine atılan kağıt, katı atıklar, bez, veya yabancı cisimler tıkanıklığa neden olur. Bizi arayıp bu sorundan kısa sürede kurtulabilirsiniz. Tuvalet tıkanıklığı açma ve lavabo tıkanıklığı açma için bize ulaşabilirsiniz. Robot cihazlar yardımı ile müdahale ettiğimiz tıkanıklık açma hizmeti için hemen randevu alabilirsiniz.

antalya-su-tesisatci (23)

Antalya Gider  Açma

Tuvalet gideri, banyo gideri, lavabo gideri ve klozet gideri tıkanıklığı istenmeyen bir olaydır ve sıkıntılara neden olur. Ustalarımızı hemen arayıp ekipmanları ile çağırınız. Bu sıkıntılardan sizi hemen kurtaralım. Tıkanıklık açma bizim işimiz. Yılların deneyimi ile hızlı bir şekilde çözüm için bizi 7/24 arayabilirsiniz.

petek temizliği ilaçla istanbul

Antalya İlaçla Petek Temizliği

Petek temizliği yapan uzmanlarımız bir telefon kadar yakın. Petek temizleme hizmetini Antalya’nıntüm ilçelerine sağlamaktayız. Petek temizleme alanında faaliyet gösteren ustalarımız özel olarak kullanmış olduğumuz ilaçlar sayesinde gerek kombinize gerek tesisatınıza zarar vermeden, sadece kirli suyu değil aynı zamanda kurum, balçık ve kireç benzeri zararlı tortuları da yok ediyoruz. İlaçla petek temizleme ortalama olarak 3 yılda bir yapılması gerekmektedir.

antalya tesisatçı

Antalya Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo Tıkanıklığı açma merkezi olarak, tıkanan lavabolarınızı hemen gelip teknolojik robot cihazlarımız yardımıyla hemen açıyoruz. Lavabo Tıkanıklığı açma işlemi için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Antalya Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet Tıkanıklığı açma merkezi olarak, yerini bilmediğiniz bina veya iş yeri tuvalet tıkanıklıklarını robot cihazlarımız sayesinde buluyoruz. Her türlü ekipmana ve son sistem cihazlara sahibiz. Tuvalet açma işlemi için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

klozet tıkanıklığı açma

Antalya Klozet Tıkanıklığı Açma

Klozet Tıkanıklığı açma merkezi olarak, yerini bilmediğiniz bina veya iş yeri klozet tıkanıklıklarını robot cihazlarımız sayesinde buluyoruz. Her türlü ekipmana ve son sistem cihazlara sahibiz. Klozet açma işlemi için bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Ayrıca Klozet tamiri ve değişimi için bizi arayabilirsiniz.

Antalya Logar Açma

Logar açma merkezi olarak, yerini bilmediğiniz bina veya iş yeri logar tespitini kameralı görüntüleme cihazları sayesinde buluyoruz. Logar bulma işleminde üzeri neyle kapalı olursa olsun 5 metre derinliğe kadar logarın yerini buluyoruz. Rögar yerini hiç bir yeri kırmadan kesin olarak size gösterebiliyoruz.  Her türlü ekipmana ve son sistem cihazlara sahibiz. Ayrıca boru hattınızın nereden geçtiğini atık su borularınızın güzergahını size kameralı görüntüleme cihazları ile gösterebiliyoruz. Logar açma işlemi için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Antalya Su Borusu Patlaması

7/24 acil hizmet vererek ev veya iş yeri adresinize geliyoruz. Sorununuzu hızlı bir şekilde çözümlüyoruz. Su Borusu patlaması çok acil bir tesisat onarımı gerektirir. Ekipmanlarımız ve malzemelerimizin büyük bir kısmı aracımızda hazır olarak bulunmaktadır. Dışarı akan veya sızan su sizin ve çevreniz için maddi sorun teşkil etmektedir.

Hizmetlerimiz

 • Antalya Kamera ile Su kaçağı tespiti
 • Antalya Sıhhi tesisat değişimi
 • Antalya Su tesisatı kurulumu
 • Antalya Klozet değişimi, tamiri ve robotla tıkanık açma
 • Antalya Lavabo değişimi, tamiri ve robotla tıkanık açma
 • Antalya Banyo ve duşakabin değişimi, tamiri ve robotla gider açma
 • Antalya Kanal açma
 • Antalya Logar açma
 • Antalya Pimaş açma
 • Antalya Güneş enerjisi satış, tamir ve bakımı
 • Antalya İlaçla Petek temizliği
 • Antalya Kamera ile su kaçağı bulma
 • Antalya Apartman su tesisatı değişimi

Akseki Vidanjör, Aksu Vidanjör, Alanya Vidanjör, Demre Vidanjör, Döşemealtı Vidanjör, Elmalı Vidanjör, Finike Vidanjör, Gazipaşa Vidanjör, Gündoğmuş Vidanjör, İbradı Vidanjör, Kaş Vidanjör, Kemer Vidanjör, Kepez Vidanjör, Konyaaltı Vidanjör, Korkuteli Vidanjör, Kumluca Vidanjör, Manavgat Vidanjör, Muratpaşa Vidanjör, Serik Vidanjör

Akseki Su Kaçağı Tespiti Tıkanıklık ve Gider Açma, Aksu Su Kaçağı Tespiti Tıkanıklık ve Gider Açma, Alanya Su Kaçağı Tespiti Tıkanıklık ve Gider Açma, Demre Su Kaçağı Tespiti Tıkanıklık ve Gider Açma, Döşemealtı Su Kaçağı Tespiti Tıkanıklık ve Gider Açma, Elmalı Su Kaçağı Tespiti Tıkanıklık ve Gider Açma, Finike Su Kaçağı Tespiti Tıkanıklık ve Gider Açma, Gazipaşa Su Kaçağı Tespiti Tıkanıklık ve Gider Açma, Gündoğmuş Su Kaçağı Tespiti Tıkanıklık ve Gider Açma, İbradı Su Kaçağı Tespiti Tıkanıklık ve Gider Açma, Kaş Su Kaçağı Tespiti Tıkanıklık ve Gider Açma, Kemer Su Kaçağı Tespiti Tıkanıklık ve Gider Açma, Kepez Su Kaçağı Tespiti Tıkanıklık ve Gider Açma, Konyaaltı Su Kaçağı Tespiti Tıkanıklık ve Gider Açma, Korkuteli Su Kaçağı Tespiti Tıkanıklık ve Gider Açma, Kumluca Su Kaçağı Tespiti Tıkanıklık ve Gider Açma, Manavgat Su Kaçağı Tespiti Tıkanıklık ve Gider Açma, Muratpaşa Su Kaçağı Tespiti Tıkanıklık ve Gider Açma, Serik Su Kaçağı Tespiti Tıkanıklık ve Gider Açma

(0537) 022 89 18 TIKLA ARA ☏
WhatsApp chat